سلام دوستان در این بخش برای شما نکات بسیار مهمی را در راه تبدیل شدن به یک شاخ اینستاگرامی راه خواهیم گفت.

شاخ های اینستا آدم های عجیب و غریبی نیستند و شما به راحتی می تونیدآنها را تو اینستاگرام و جامعه ببینید.

یکی از نکته هایی شاخ های اینستاگرام این است که بسیار آدم های رک و آزادی هستند، و براشون مهم نیست که چی میگه و کی چه فکری میکنه در موردشون.

چگونه شاخ اینستاگرام شویم؟

سلام دوستان من رضا وصفی هستم و دوست دارم از تجربیات خودم براتون بگم، که چطوری می تونیم تبدیل به شاخ اینستاگرام تبدیل بشیم؟

البته توجه داشته باشید که من ، شاخ اینستاگرام نیستم و قصد یه همچین کاری را ندارم ، ولی دوست دارم از تجربه چند ساله خود در این زمینه برای شما بنویسم، حرفه اصلی من دیجیتال مارکتینگ است و چند سالی بود که تو اینستاگرام حرفه ای کار می کردم و بیش از ده ها کورس خارجی و پکیج آموزشی داخلی از اساتید مختلف دیدم که ، بعضی هاشون خوب بود ولی برخی دیگر اصلا ارزش نگاه کردن نداشتند.

خلاصه تا حد قابل قبولی در زمینه اینستاگرام مارکتینک کار کردم و تجربه خوبی کسب کردم ، البته یه مدتی هست که بعضی از دوستان از من می پرسند که رضا چطوری می تونیم شاخ اینستاگرام بشیم ؟ و فالوور های پیجمون را افزایش بدیم؟

شاخ اینستاگرامشاخ اینستاگرام

چگونه فالوور خود را در اینستاگرام افزایش بدیم؟

1 - استراتژی اینستاگرام

دوستان ار مهم ترین نکاتی که من همیشه به افرادی که دارند تازه شروع می کنند می گم که حتما برای افزایش فالوور اینستاگرام حتما شما باید استراتژی اینستاگرامی داشته باشید.

استراتژی مهم ترین نکته در افزایش فالوور پیج اینستاگرام شما است شما باید ابتدا بدونید که قصد انجام دادن چه کاری را دارید ، این خیلی مهم است، شما نمی تونید بدون برنامه مشخص یه پیج بزنید و انتظار داشته باشید که فالوور هم همینجوری خود به خود زیاد بشه.

2 - جست و جو کنید

یه پند برادرانه دارم واستون حتما قبل از شروع، ابتدا اون حوزه فعالیتتون رو خوب بررسی کنید، !!

منظورم اینه اول برین چند نفر از بهترین های اون حوزه را خوب بشناسید، یا حتی می توانید برین بهشون دایرکت بدین و ازشون راهنمایی بخوایید. (خیلی از دوستان میگن که بابا اونا که به ما جواب نمیدن و ) البته من میگم که اونا حتما و خیلی زیاد دوست دارند که شما را راهنمایی کنند و به شما کمک کنند ( البته بعضی استثناها نیز هستند )

3 - عکس پروفایل جالب و مرتبط

یکی از دیگر نکاتی که حتما باید به آن توجه داشته باشید، این است که باید عکس پروفایل جذاب و جالبی در برای پیج اینستاگرام خود بگذارید، حالا نکته اینجاست که چه نوع عکسی برای پروفایلمون انتخاب کنیم.

سه نوع عکس پروفایل اینستاگرام :

1- نام یا برند شخصی یا شرکت

2- عکس حرفه ای و رسمی

3- عکس شوخ ، استیکری

دوستان با توجه به نوع پیجی که دارید می توانید ، می توانید یکی از روش های بالا را انتخاب کنید.

به عنوان مثال پیج اینستاگرام آقای رضا غیابی https://www.instagram.com/oppmakr

ایشان یکی از مدیران و فرصت آفرینان ایران است و با توجه به نوع کاری که انجام می دهد عکس پروفایل بسیار شخیص و رسمی دارد.

یا پیج اینستاگرام خانم پریسا نصیری https://www.instagram.com/parisa__nasri

ایشان نیز یک مدرس و روان شناس در زمینه بانوان فعالیت می کنند ، همانطور که می بینید یک عکس پروفایل ساده و رسمی دارد.

همینطور مطمئن هستم که شما روزانه تعداد زیادی از عکس های پروفایل شخصیت های مختلف را مشاهده می کنید که ، تا حالا بهشون دقت نکرده بودید.

از این به بعد سعی کنید به عکس های پروفایل های شخصیت های مختلف اینستاگرامی (شاخ های اینستاگرام) را بررسی کنید و ببینید که عکس پرفایلشون با نوع فعالیتی که می کنند چه ارتباطی دارد؟؟

4 - بیوگرافی حرفه ای

همچنین بیوگرافی که در پیج اینستاگرام خود می نویسید بعد از عکس دومین عامل مهم در جذب مخاطب هدفتون است، همانطور که در بالا اشاره کردم آقای رضا غیابی یا دیگر شخصیت های موثر اینستاگرامی (اینفلوئنسرها) با یک بیوگرافی خاص و مشخص مخاطب هدف خودشان را مشخص می کنند و در چند خط میگن که آهای دوست عزیز اگه پیج منو فالوور کنی قراره که چه چیزایی ببینی و چه چیزایی میتونی از پیج من کسب کنی (سودی که میتونه از فالوو کردن آن پیج داشته باشه).

در مرحله اول عکش پروفایل شما است که مخاطب را جذب می کند ، وقتی که مخاطب وارد پیج اینستاگرامی شما شد، در این مرحله اولین چیزی که می بیند بیوگرافی شما است، پس باید خیلی به آن دقت کنید و من توصیه می کنم که حتما برید و از افراد موفق الگو برداری کنید.

5- پست های جذاب اینستاگرامی

تا این مرحله شما نصف راه را اومدید ولی از این نکته به بعد خیلی ارزشمند است و باید خیلی در آن دقت کنیم تا بتونیم فالوورهایی را که جذب کردیم بتونیم نگه داریم و تبدیل به شاخ اینستاگرام بشویم.

پست هایی که تصمیم دارد بزارید باید کاملا هدفمند و مشخص باشند، یعنی چی؟؟

خب این نکته را به یاد داشته باشید که شما نمی توانید هرچیزی که دوست داشته باشید بردارید و پست کنید و منتظر باشید تا شاخ اینستاگرام بشید و چند کا فالوور داشته باشید.

باید با توجه بهه اون استراتژی اولیه که همون اول راه مشخص کردید ، حرکت کنید و در آن راستا به صورت منظم و مشخص پست بگذارید، پست ها باید در حیطه مشخصی باشند و تو هر پست یه نوای خاصی نزنید، که معلوم نباشه دارید تو چه حوزه ای فعالیت می کنید.

البته اگه بتوانید این نکته ای که را که برای شما الان می گم به درستی اجرا کنید ، مطئن باشید که در زمان کوتاهی خواهید توانست که فالوورهای زیادی جذب کنید و پست های شما بیشترین share را داشته باشند.

6- داستان گویی در اینستاگرام

بچه ها این نکته یک نکته خیلی باحال و خفن است که شما رو خیلی تو این مسیر بخ جلو حل میده و بعد از اجرای این تکنیک کلی حال می کنید از کارتون.

اون تکنیکی که میگم این است که باید بتوانید در اینستاگرام مثل یک راوی و داستان گو رفتار کنید، یعنی چه؟؟

یعنی این که سعی کنید از اول داستان شروع کنید و مخاطبانتون رو معتاد خودتان کنید که همیشه در انتظار باشید که آها قرار الان چه کاری کنه و قرار ادامه این داستان چی بشه و.

توجه توجه !!! دوستان توجه داشته باشید که منظور من این نیست که برین پیج داستان گویی و یا رمان اینا بزنید، من میگم اون کاری را که انجام میدید به سبک یک داستان و دنباله دار انجام بدید و سعی کنید که واس مخاطب جذاب باشید.

در این حالت فالوورهاتون دوست دارند تا ببینند ادامه داستان چگونه خواهد شد .

7- خودتان را نشان دهید

یه نکته خیلی مهم دیگه این است که مخاطباتون خیلی کنجکاو هستد، کلا بنی آدم ها کنجکاو هستند و دوست دارند در مورد پشت پرده بیشتر بدونند.

این جا اعتماد به نفس خیلی مهم است و باید بهش دقت داشته باشید که برای اینکه تو اینستاگرام خودتان را نشان دهید لازم نیس که لوکس یا خیلی خوشگل باشید، مردم آدم های شبیه خودشون را بیشتر از اون لاکچری ها دوست دارند ( اگر که حیله و کلک در کارتان نباشد )

نترسید پیشنهاد می کنم که اول از استوری شروع کنید، یواش یواش از خودتون استوری بگیرید و استوری ها میتونه آموزش باشه یا فقط نمایشی ، هر کدوم رو دوست داشتید می تونید انتخاب کنید.

درکل این نکاتی که امروز در این پست یاد گرفتید از تجربیات چندین ساله من در راه شاخ اینستاگرام شدن است، امیدوارم که براتون مفید بوده باشه. در صورت مفید بودن لطفا این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع : دیجی فالوور

دنیای داگی اینستاگرام ,های ,، ,خیلی ,عکس ,شاخ ,داشته باشید ,باشید که ,کنید و ,است که ,شاخ اینستاگرام ,توجه داشته باشیدمنبع

سایت دیجی ممبر چگونه خدماتی ارائه می دهند؟

رازهای افزایش ممبر تلگرام به صورت کاملا واقعی

رازهای تبدیل شدن به شاخ اینستا و افزایش فالوور

چگونه می توانیم فالوور اینستاگرام خود را بدون ربات افزایش دهیم؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

http://www.persia-translations.com روش های خدمات نماشویی گروه صنعتی آیروکس|02166051586 دانلود رایگان آموزش برنامه نویسی و طراحی سایت سی-لایف rooz nevesht haye man غرور کپی ایران اخبار ورزشی